Jauns gads, jauns FEJS!

00:26 FEJS 0 RAKSTA

FEJS Latvija atgūst sparu un turpina darboties, lai sniegtu papildus iespējas žurnālistiem Latvijā iegūt jaunas prasmes un zināšanas gan vietējā, gan starptautiskā līmenī. Sakarā ar jaunā gada sākumu, aicinām arī jaunu biedru pulka papildinājumu mūsu biedrībā. Lai kļūtu par biedru, dodies uz mūsu mājaslapas sadaļu "Kļūsti par biedru!". 
Biedrības statūtos ir noteikts, ka biedrs maksā biedru naudu noteiktā apmērā, taču nebīsties - Tev nebūs pieteikums maksāt lielas summas ik gadu, tie var būt 2 EUR jeb kafija mēnesī vai 2 EUR gadā. Šīs finanses palīdz biedrībai līdzfinansēt dažādus projektus un rīkot biedriem izglītojošus un izklaides pasākumus.

 2021. gadā notika biedrības vadības izmaiņas un 2022. gadā biedrību vadīs valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Raivis Gunārs Tauriņš. Tauriņš pats ir pieredzējis nevalstiskajā sektorā un darbā ar jaunatni, šobrīd ieņem projektu vadītāja lomu Latvijas Jaunatnes padomē, ir līdzatbildīgais par mākslas fondu KATTO un kopumā sevi raksturo kā visa jaunā entuziastu.

Biedrībai ir lieli plāni un mērķi, lai atgūtu kādreizējo pozīciju un augtu vēl lielākai žurnālistikas jomā. Plānojam piesaistīt starptautisko fondu, pašvaldību un valsts finansējumu, lai kvalitatīvi veiktu darbu ar jaunatni gan Rīgā, gan attālos Latvijas reģionos. Būtiskākais biedrībā un žurnālistikā ir visu vienlīdzība faktu priekšā un pastāv fakts, ka jauniešu īpatsvars Latvijā sarūk, līdz ar to biedrība FEJS apņemas palīdzēt Latvijas vadošajām jaunatnes organizācijām pilnveidot jaunatnes nozares klimatu Latvijā.


Tiekamies 2022. gadā un gaidām Tavu biedra pieteikumu!