Jaunākās iespējas no European Youth Press – nepalaid garām!

15:37 FEJS 0 RAKSTA


Esi žurnālistikas students, kam rūp tas, kas notiek mūsdienu pasaulē? Uzskati, ka korupcija, ekstrēmisms un naida runa ir aktuālas problēmas, par kurām jāzina plašākai sabiedrībai? Tad šīs ir iespējas tieši Tev – piesakies projektiem, ko piedāvā „FEJS Latvija” partnerorganizācija Eiropā – „European Youth Press”.

„Reporting Corruption” („Reportēšana par korupciju”)
„FEJS Latvija” partnerorganizācija „European Youth Press” kopā ar vēl 13 citiem partneriem no dažādām pasaules valstīm organizē projektu, kura laikā plaši tiks diskutēts par korupciju un jauno mediju vidi, kuri būs atbildīgi par nākotnes informatīvās telpas veidošanu un uzturēšanu. Jaunajiem mediju vides veidotājiem un iedzīvotājiem ir ļoti svarīgi mainīt sabiedrības uztveri un toleranci pret korupciju, tā ir šī projekta pamatdoma.

Apmācības notiks Antverpenē (Beļģijā) no 2017. gada 15. līdz 19. martam, kurās piedalīsies 15 organizāciju pārstāvji, katrs no savas valsts. Katram apmācību dalībniekam šī gada maijā vai jūnijā savā valstī būs jānoorganizē kāds pasākums saistībā ar apskatīto tēmu, kā arī jāpiedalās apmācībās Viļņā jūlijā.

Ja jūties gatavs iesaistīties šādā ilglaicīgā projektā, kas sniegs daudz noderīgas informācijas par korupciju un tās novēršanu, uzzini vairāk šeit.

Svarīgi – pieteikumu iesniegšana līdz 2017. gada 12. februārim.

„United youth against violent extremism in Europe” („Vienotā jaunatne pret vardarbīgo ekstrēmismu Eiropā”)

Otra iespēja, ko piedāvā „European Youth Press” sadarbībā ar citām partnerorganizācijām ir domāta jauniešu aktīvistiem un jauniešu organizācijām. Projekta „United youth against violent extremism in Europe” mērķis ir nodrošināt, lai jaunatnes treneriem, jauniešu aktīvistiem un jauniešu sociālās atstumtības riska grupām uzlabotu prasmes rīkoties pret vardarbīgo ekstrēmismu un naida runu, veicināt jauniešu aktīvu līdzdalību un palielināt Eiropas pilsonības apziņu.

Projekts notiek divās kārtās. Pirmā studiju sesija notiek šī gada 24.-28.aprīlī Budapeštā, otrā – no 11. līdz 15.septembrim. Starpposmā starp šīm apmācībām dalībniekiem jāpilda pirmajā sesijā uzdotais darbs – jāizveido rīcības dienu kampaņa.

Vairāk informācijas šeit.
Pieteikumi jāiesniedz līdz 2017. gada 15. februārim.