Izzini dzeltenās preses darbu kopā ar FEJS Latvija

21:01 Unknown 0 RAKSTA


        
      Aicinām interesentus uz pirmo 2016. gada biedrības FEJS Latvija organizēto pasākumu - diskusiju "Cik dzeltena ir dzeltenā prese?". Kopā ar Latvijas izklaides žurnālistikas pārstāvjiem atklāsim šīs jomas aizkulises un dalīsimies viedokļos par pieredzēto un dzirdēto. Sarunas norisināsies radošajās Infogr.am telpās, Ģertrūdes ielā 32-3 25. janvārī pulksten 18:30.


     Pasākuma galvenās viešņas Santa Sergejeva (Vakara Ziņas) un Inese Mizovska (Privātā Dzīve) dalīsies pieredzē par darbu žurnālistikas sfērā, kas, neskatoties uz lielo lasītāju auditoriju, nemitīgi saskaras ar skarbu kritiku. Abu žurnālu redaktores skaidros, kā sadzīvot un cīnīties pret steriotipiem par savu darbu, atklās, kādi izaicinājumi pārsteidz ikdienā, spriedīs par tādām vērtībām kā profesionalitāte un ētika. Diskusiju vadīs FEJS Latvija sabiedrisko attiecību vadītājs Stanislavs Lopatinskis.
     Uzrunājam gan esošos, gan potenciālos žurnālistikas studentus, jauniešus, kam  interesē jomas specifika, citus jau praktizējošus žurnālistus un visus, kas vēlas pavadīt vakaru atklātu sarunu un pozitīvu domu apmaiņas atmosfērā.  Ja rodas kāds jautājums, droši rakstiet uz info@fejs.lv !  Uz tikšanos nākampirmdien!