Lieliska iespēja un vērtīga pieredze: brīvprātīgais darbs Itālijā!

22:28 FEJS 0 RAKSTA


Iespēja doties 9 mēnešus ilgā piedzīvojumā uz Sicīliju!

Jaunieti, ja esi vecumā no 18 – 30 gadiem, ja pārvaldi angļu valodu vismaz sarunvalodas līmenī, ja vēlies izaicināt sevi, piedzīvot starpkultūru mācīšanos dodoties ES programmas „Erasmus+” finansētā brīvprātīgā darba projektā „ENERGY+” uz Sicīliju (Itāliju) laikā no 01/04/2016- 31/12/2016 (9 mēnešus)un darboties kopā ar jauniešiem no dažādām valstīm, tad šī ir iespēja Tev!
Nav svarīga Tava izglītība un pieredze, svarīga ir Tava motivācija un vēlēšanās iesaistīties un darboties brīvprātīgajā darbā! 
Par to, kas ir programma „Eiropas brīvprātīgais darbs” (EBD) informācija šiet: http://jaunatne.gov.lv/lv/erasmus/kas-ir-ebd
Kā tapa EBD projekts „ENERGY+”:
Projekta koordinators ir ilgadējā biedrības „Pozitīvā Doma” partnerorganizācija CESIE no Palermo, Sicīlijas. Projektā apvienosies divas reizes pa vienam brīvprātīgajam no Latvijas, Francijas, Spānijas, Grieķijas, Slovēnijas un Serbijas.
Projekts nodrošina: Ceļa izmaksas, dzīvošanu, ēdināšānu, kabatas naudu, apdrošināšanu un sagatvošanos pirms projekta un projekta laikā. Eiropas Savienība finansē šo projektu, lai jaunietim ir iespēja mācīties, iegūt jaunu pieredzi, veicot brīvprātīgo darbu citā valstī. Arī pie mums bija brīvprātīgie no Itālijas, Francijas un Vācijas, kuri veica brīvprātīgo darbu Tukumā un to atspoguļo savā blogāhttps://volunteersintukums.wordpress.com/
Ja Tevi interesē šis projekts, sūti savu CV angļu valodā (norādot dzīvesvietas adresi, kontaktinfo un jebkuru pieredzi, darīto, kas gūta brīvajā laikā) un motivācijas vēstuli arī angļu valodā, uz mobility@pozitivadoma.lv līdz 31. decembrim. Ja ir jautājumi, neskaidrības, raksti uz e-pastu vai zvani uz 29255774.
Janvāra sākumā sazināsimies un aicināsim uz sarunu.
„Pozitīvā Doma” ir „Erasmus+”akreditēta brīvprātīgo nosūtītājorganizācija un uzņēmējorganizācija. "