FEJS Latvija aicina piedalīties jauno žurnālistu nedēļas nogalē Lilastē

14:24 Unknown 0 RAKSTA


FEJS Latvija aicina ikvienu interesantu pieteikties uz tās rīkoto jauno žurnālistu nedēļas nogali “Impulss izaugsmei” Lilastē, kas norisināsies no 14. līdz 15. novembrim. Divu dienu garumā dalībniekiem būs iespēja satikt virkni dažādu mediju profesionāļu, dzirdēt pieredzes stāstus un iesaistīties diskusijās par žurnālistikā svarīgiem jautājumiem.

“Līdzīgu projektu Lilastē organizējam jau ceturto reizi. Šogad lielāku uzsvaru esam vērsuši tieši uz profesionālu mediju pārstāvju pieredzes stāstiem, diskusijām par un ap mediju aktualitātēm. Ceram, ka projekta rezultātā tā dalībnieki gūs plašāku ieskatu Latvijas un pasaules mediju vidē notiekošajā, gūs iedvesmu uzsākt dažnedažādus ar žurnālistiku saistītus projektus,” norādīja projekta organizatore Anna Ūdre.

Starp mediju profesionāļiem, kas projekta ietvaros dalīsies savā pieredzē un viedokļos, ir Jānis Domburs, bijušais Pieci.lv vadītājs Kārlis Dagilis, Delfi TV žurnālists Mārtiņš Pavasaris un daudzi citi. Diskusijas par mediju vides aktualitātēm vadīs FEJS ilggadējā biedre, Infogr.am lietotāju kopienas vadītāja Nika Aleksejeva.

Pieteikties dalībai projektā iespējams līdz 12. novembrim, aizpildot http://ej.uz/fejs pieejamo anketu un iemaksājot 15 eiro dalības maksu, kas sedz ēdināšanas un pasākuma tehniskās izmaksas. Vietu skaits ir ierobežots. Laicīga dalības iemaksa garantē vietu pasākumā.

Kontaktinformācija:
Anna Ūdre

28607074