Aicinām atklāt TV žurnālista ikdienu kopā ar Baibu Runci no «Bez Tabu»

23:32 FEJS 0 RAKSTA   
Baiba Runce
  Jauno žurnālistu organizācija "FEJS Latvija" aicina visus interesentus uz omulīgām darba dienas vakara sarunām kopā ar "Bez Tabu: Dzīves smalkumi" vadītāju Baibu Runci. Uzklausīsm žurnālistes pieredzes stāstus un dalīsimies viedokļos diskusijā par darbu televīzijā jau trešdien, 15. aprīlī plkst. 19.00 pozitīvajā "Infogr.am" biroja atmosfērā (
Ģertrūdes ielā 32-3).


  Mūsu šīs tikšanās reizes galvenā viese Baiba Runce ir LU Sociālo zinātņu fakultātes absolvente, kas pirmo reizi televīzijas kameru priekšā stājās, darbojoties LU studentu televīzijas KIVI TV pirmajā sezonā. Pēc šīs pieredzes viņa ātri vien nonāca TV3 raidījumā "Bez Tabu", un šobrīt mēs viņu savos ekrānos varam redzēt katru piektdienu "Bez Tabu: Dzīves smalkumi" epizodēs("Bez Tabu: Dzīves smalkumi" epizodes)Tikšanās ietvaros Baiba dalīsies ar saviem iespaidiem, atmiņām par piedzīvotajiem kurioziem un atziņām par ikdienu, veidojot raidījumu, kas jau gadiem regulāri var lepoties ar augstiem reitingiem.

   Uz tikšanos trešdienas vakarā aicinām potenciālos vai esošos žurnālistikas studentus, jau praktizējošos komunikācijas speciālistus un visus interesentus, kas vēlas izzināt aizkadra dzīves noslēpumus un arī dalīties tajos! Lūdzam pirms pasākuma arī apstiprināt savu dalību, iegādājoties zem teksta redzamo bezmaksas biļeti!

 Paldies, un līdz trešdienai!