Iedvesmojošas sarunas FEJS Latvija draugu lokā

14:28 FEJS 0 RAKSTA

    Trešdien, 11. martā, mājīgā un iedvesmojošā gaisotnē norisinājās FEJS Latvija rīkots pieredzes apmaiņas pasākums. 
   Infogr.am ērtajās telpās mūs sagaidīja pasākuma idejas autore un vakara namamāte Nika Aleksejeva. Sarunu iesāka Zelma Strupka ar stāstījumu par izaicinājumiem un ieguvumiem, strādājot nacionālajā informācijas aģentūrā LETA. diena.lv interneta portāla žurnālists Raivis Vilūns atklāja piedzīvoto gan žurnālistikā, gan sabiedrisko attiecību jomā, bet pašnodarbinātais žurnālists Dāvis Landorfs dalījās ar pieredzi kara žurnālistikas sapņa īstenošanā. 

  Pēc neilgas cepumu un vīna pauzes neformālu sarunu ietvaros diskutējām par žurnālistu ikdienas izaicinājumie sadarbojoties ar SA speciālistiem un strādājot ar informācijas avotiem. Dalījāmies arī ar viedokļiem par augstākās izglītības lomu žurnālista karjerā un iespējām pilnveidot savas prasmes Latvijā. Pasākumā pulcējās interesenti ar dažādiem pieredzes līmeņiem vai iecerēm žurnālistikā, tāpēc izdevās uzklausīt visdažādākos stāstus par katra gaitām komunikācijas jomā.
   FEJS Latvija izsaka milzīgu pateicību Zelmai Strupkai, Raivim Vilūnam un Dāvim Landorfam par atvērtību un atsaucību, kā arī Nikai Aleksejevai par padomiem un iedvesmu! Paldies visiem pasākuma apmeklētājiem! Mīļi gaidīsim Jūs visus arī turpmākajos FEJS Latvija pasākumos!