"FEJS Latvija" ievēlēta jauna valde

23:18 FEJS 0 RAKSTA

Pirms neilga laika "FEJS Latvija" biedri tikās trīs dienas ilgā seminārā Lilastē, lai netālu no jūras piekrastes kā jaunie, tā arī vecie organizācijas biedri dalītos pieredzē, saprastu to, ko vēlas paveikt nākamajā gadā, kā arī ievēlētu organizācijas jauno valdi.

Par "FEJS Latvija" valdes priekšsēdētāju ievēlēts tika Latvijas Universitātes (LU) Politikas zinātnes studiju programmas trešā kursa students Didzis Rudmanis, savukārt vietnieces funkcijas pildīs LU Komunikācijas zinātnes studiju programmas otrā kursa studente Ieva Purniņa. Sabiedrisko attiecību koordinatora lomu gatavs uzņemties ir Kaspars Zalāns, par komūnas koordinatoru vienbalsīgi tika izvēlēts Kristers Drukaļskis, bet par ārējo sakaru koordinatori kļuvusi Ilze Nartiše – visi trīs ir LU Komunikācijas zinātnes studiju programmas pirmā kursa studenti.

Jau pirmajā semināra dienā tā dalībnieki devās nakts trasē, kurā cerēja labāk iepazīt gan cits citu, gan arī Lilastes apkārtni. Pilnmēness, jūras bangas un stiprs vējš – tas netraucēja komandām veikt uzdevumus, kā arī orientēties piejūras kāpās, vecas karabāzes teritorijā.

Otrajā semināra dienā pie "FEJS Latvija" biedriem viesojās trīs lektori - Niks Bērziņš dalījās savā pieredzē Rīgas Skolēnu domē un Eiropas Jauniešu parlamentā, kā arī sniedza vērtīgus padomus laika un darba plānošanā, Rihards Blese stāstīja par radošumu un to, kā tam ļaut izpausties komandā un kā ar tā palīdzību vieglāk sasniegt nospraustos mērķus, savukārt Pēteris Jurčenko ar dažu dzēlīgu jautājumu palīdzību "FEJS Latvija" aktīvistiem skaidroja savstarpējās komunikācijas attīstības līmeņus.

Nometne noslēdzās ar "FEJS Latvija" darbības simulācijas spēli, kurā dalībnieki, strādājot komandā, veidoja organizācijas gada plānu, un vēlāk centās to arī pildīt, vienlaicīgi saskaroties ar dažādiem šķēršļiem, kurus "FEJS Latvija" nereti nākas pārvarēt organizatoriskajā darbā.

Kārtīgi iepazinuši viens otru, dalībnieki ķērās klāt jauno valdes locekļu vēlēšanām, un pienākumu sadalei. Pēc ilgām apspriedēm un balsošanas "FEJS Latvija" tika pie jauna valdes sastāva. Tika sadalīti turpmākie pienākumi un apkopotas jaunas idejas. Dalībnieki par padarīto ir gandarīti – tika iegūtas jaunas zināšanas, aizraujoši pavadīts laiks, un pats galvenais – tika izveidots draudzīgs, saliedēts kolektīvs, kurš ir degsmes pilns sākt darbu "FEJS Latvija" rindās. Veiksmi viņiem! 

Tuvākais organizācijas rīkotais pasākums norisināsies 11. novembrī LU Sociālo zinātņu fakultātes telpās, kad sadarbībā ar apvienību “Mozaīka” un vairāku ekspertu dalību norisināsies seminārs par dažādības atspoguļošanu medijos. Sīkāka informācija par pasākumu un dalības iespējām tajā sekos jau tuvākajās dienās.