Sākam jauno biedru uzņemšanu!

13:34 Unknown 0 RAKSTA

Žurnālistikas studentu organizācija „FEJS Latvija” rīko gadskārtējo jauno biedru uzņemšanu. Ja arī Tevi interesē pilnveidot žurnālistikas praktiskās iemaņas, piedalīties pasākumu organizēšanā un realizēt savas idejas Latvijas un visas pasaules līmenī, „FEJS Latvija” aicina Tevi kļūt par jauno biedru!

Jauno biedru seminārs visiem interesentiem norisināsies šā gada 9. septembrī  Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē (Lomonosova ielā 1A) J. Berlina auditorijā plkst. 18:00.

Seminārā būs iespējams uzzināt vairāk par organizācijas darbību, kā arī par katra jaunā biedra iespējām darboties biedrībā. „FEJS Latvija” sniedz iespēju jaunajiem žurnālistiem pilnveidot profesionālās iemaņas un gūt jaunas zināšanas un starptautisku pieredzi, tādējādi ilgtermiņā uzlabojot žurnālistikas kvalitāti Latvijā. Jauno biedru seminārā apspriedīsim organizācijas turpmākos mērķus un to realizāciju, kā arī iepazīsim viens otru tuvāk.

 „FEJS Latvija”  regulāri organizē diskusijas ar Latvijas un ārzemju žurnālistiem par mediju attīstības tendencēm un jauno žurnālistu iekļūšanu darba tirgū, seminārus un darbnīcas, kuros dalībnieki apgūst un papildina žurnālistikas prasmes un tehniskās iemaņas, rakstu konkursus jauniešiem par aktuālām tēmām un citus pasākumus.

„FEJS Latvija” biedri ir aktīvi, žurnālistikā ieinteresēti jaunieši, kas palīdz uzlabot jauno žurnālistu profesionālās iemaņas, "ceļ tiltus" starp jaunajiem žurnālistiem un profesionālo vidi, veicina diskusijas par žurnālistikas aktualitātēm Latvijā un pasaulē, piedalās projektos, apmainoties ar zināšanām un pieredzi lokālā un starptautiskā līmenī, kā arī veicina neatkarīgu un ētisku žurnālistiku.

Lai kļūtu par „FEJS Latvija” biedru, Tev ir jāaizpilda pieteikuma anketa mājaslapas sadaļā „Kļūsti par biedru!” un jāatnāk uz jauno biedru semināru. Uz tikšanos pirmdien!