Latvija – Krievija: vēsturu karš. Vai pamiers ir iespējams?

21:06 FEJS 0 RAKSTA

Pēc Starptautiskā mediju kluba "Formāts A3" ielūguma nākamnedēļ Rīgā ieradīsies viens no pazīstamākajiem Krievijas radio žurnālistiem Armens Gasparjans, kurš vairākkārt savos raidījumos paudis uzskatu, ka Latvijā notiek "vēstures politizēšana", kā arī "nacisma slavināšanas mēģinājumi".

Tikšanās ar Armenu Gasparjanu notiks piektdien, 20. septembrī plkst. 17.00 viesnīcas „Tallink” konferenču zālē Elizabetes ielā 24. 

Pašlaik Armens Gasparjans ir radiokompānijas „Golos Rossii” krievu dienesta galvenais redaktors, kā arī viens no pazīstamākajiem Krievijas žurnālistiem, kurš daudz strādājis pie Otrā pasaules kara tematikas. 2012. gadā ir iznākusi A. Gasparjana grāmata „Nezināmās Lielā Tēvijas kara lappuses”.

Viņa raidījumi vairākkārt tikuši veltīti notikumiem Latvijā, kur pēc A. Gasparjana viedokļa notiek nepārtraukta „vēstures politizēšana”, kā arī ir novērojami "nacisma slavināšanas mēģinājumi".

Uz tikšanos tiek aicināti žurnālisti, studenti, pasniedzēji, vēsturnieki, politologi, radio un TV darbinieki, kultūras darbinieki, sabiedrisko organizāciju pārstāvji.

Tikšanās notiks piektdien, 20. septembrī plkst. 17.00 viesnīcas „Tallink” konferenču zālē (Elizabetes ielā 24). Ieeja bezmaksas. Lūgums iepriekš reģistrēties pa e-pastu:format.a3.latvia@gmail.com. Uz šo elektronisko adresi var nosūtīt arī jautājumus mūsu viesim.