PROVIDUS meklē palīgus gudrasgalvas.lv satura veidošanā!

23:50 FEJS 0 RAKSTA

Avots: http://causeglobal.blogspot.com
PROVIDUS meklē palīgus gudrasgalvas.lv satura veidošanā! Tev jābūt žurnālistikas vai multimediju studentam ar interesi par politiku, partijām, valsts pārvaldi, pilsoniskās sabiedrības un līdzdalības jautājumiem. Ja Tev patīk un ir vēlme intervēt, filmēt, pēc tam arī salikt ar montāžas palīdzību gatavo materiālu, tad piesakies līdz 21. martam!

Prakses apraksts:
Video interviju veidošana ar Saeimas deputātiem.

Prasības kandidātam:
Vismaz 2.kursa students attiecīgajā vai radniecīgā specialitātē ar interesi par politiskajiem procesiem valstī, pieredzi informācijas vākšanā, intervēšanā un filmēšanā - pamatzināšanas par kompozīciju, gaismošanu, skaņu, montāžu (minimāla pieredze der, galvenais ir gatavība mācīties).

Prakses pienākumi:
Interviju plānošana, gatavošanās, intervēšana, filmēšana, pēcapstrāde - montāža, augšuplāde, intervijas apraksta veidošana un gatava materiāla publicēšana portālā politika.lv un gudrasgalvas.lv

Praktikanta ieguvumi:
Pieredze NVO Sabiedriskās politikas centrā PROVIDUS, kas dod piekļuvi politikas pētniekiem un ekspertiem, ceram palīdzēt pilnveidot prasmes intervēšanā, informācijas vākšanā, spējā kritiski izvērtēt faktus un sagatavoties intervijām, kā arī nodrošinām individuālu pieeju un palīdzību video veidošanā un materiāla pēcapstrādē.

Pieteikšanās līdz 21.martam! Sūtiet pieteikumus uz curika@providus.lv

Par vakanci:
Prakses uzsākšanas datums: pēc vienošanās
Vēlamais prakses termiņš: ne mazāk kā 6 mēneši
Slodze: viena diena nedēļā
Prakses norises vieta: Saeimas ēka un Alberta iela 13, Rīga