Diskusija par Pasaules krīzes izaicinājumiem ar grāmatas „Dolāra impērijas noriets un Pax Americana beigas” līdzautoru Andreju Kobjakovu

07:29 FEJS 0 RAKSTAAvots: http://wearedevelopment.net

2013. gada 4. aprīlī pēc Starptautiskā mediju kluba „Formāts A3” ielūguma Rīgā uzstāsies pazīstamais ekonomists, Lomonosova Maskavas Valsts universitātes docents, Mihaila Hazina grāmatas «Закат империи доллара и конец Pax Americana» („Dolāra impērijas noriets un Pax Americana beigas”) līdzautors, žurnāla „Odnako” redaktora vietnieks Andrejs Kobjakovs. Tikšanās tēma: Pasaules krīzes izaicinājumi.


Andrejs Kobjakovs ir pazīstams arī kā publicists. No 1996.gada viņš ir bijis lietišķo izdevumu „Ekspert” un „Finansovaja Rossija” komentētājs. No 2001. līdz 2005. gadam – analītiskā žurnāla “Russkij predpriņimateļ’ galvenā redaktora vietnieks. Kopš 2009. gada – sabiedriski politiskā žurnāla „Odnako” galvenā redaktora vietnieks.

Tikšanās laikā Rīgā ir paredzēts apspriest ļoti plašu jautājumu loku:
- Kas izraisīja pasaules krīzi?
- Kādas ir prognozes 2013. gadam?
- Kādā valūtā un kur vislabāk glabāt naudu?
- Kāda ir eirozonas nākotne?
- Kā lai rīkojas bizness pieprasījuma mazināšanās apstākļos?
- Kā var izārstēt ekonomiku?

Kamēr Krievija rīkojas saskaņā ar Starptautiskā Valūtas fonda ieteikumiem, tai klājās arvien sliktāk, - uzskata Andrejs Kobjakovs. Tas nozīmē, ka ir jāmeklē savi ceļi un risinājumi, jo pasaules pieredze rāda, ka visas veiksmīgas reformas tikušas balstītas uz patstāvīgu rīcību un iekšējiem resursiem. A. Kobjakovs uzskata, ka Krievija pārāk tic Rietumu vērtējumam un
paļaujas uz starptautisko ekspertu viedokli.

Pasākums notiks ceturtdien, 4. aprīlī, plkst. 17.00, jaunās viesnīcas ASTOR RIGA konferenču zālē, Z. A. Meierovica bulvārī 10 (Smilšu ielas stūrī, pretī Bastejkalnam). Ieeja brīva. Uz tikšanos klubā „Formāts A3” tiek aicināti žurnālisti, sociologi, ekonomisti, sabiedrisko organizāciju pārstāvji, pasniedzēji un studenti. Uzdot jautājumus un reģistrēties pasākumam var rakstot uz e-pastu: format.a3.latvia@gmail.com.