Aicinām uz diskusiju "Žurnālistika - Voice of the Voiceless?", jeb kā žurnālists var veidot pasauli labāku?

09:49 FEJS 0 RAKSTA30. oktobrī Rīgas Centrālajā bibliotēkā plkst. 18.15 norisināsies diskusija ‘’Žurnālistika – voice of the voiceless?’’  Tajā piedalīsies Latvijas žurnālisti un cilvēktiesību aktīvisti, kā arī Latvijas - Lietuvas jauno žurnālistu vasaras projekta ‘’The Code of Democracy’’ dalībnieki. Diskusijā savu viedokli par to , vai žurnālists var mainīt un uzlabot sociāli mazaizsargātās grupas, izteiks brīvžurnālists Didzis Melbiksis, cilvēktiesību aktīvists Kaspars Zālītis un ‘’Diena’’ žurnālists Aigars Lazdiņš. Savus jautājumus žurnālistiem varēsi uzdot arī Tu – klātienē (Rīgas Centrālajā bibliotēkā) vai arī twitter.com/FEJSLatvija un fejs.latvija@gmail.com. 

Projekta laikā vairāk kā trīsdesmit jauno žurnālistu no Latvijas un Lietuvas, konsultējoties ar pieredzējušiem žurnālistiem un cilvēktiesību ekspertiem, trīs mēnešus sešās grupās kopīgi strādāja pie pētnieciska raksta tapšanas par tādām tēmām kā: bijušo ieslodzīto sociālās integrācijas iespējas, bērnu tiesības homoseksuālā ģimenē, cilvēku ar kustību traucējumiem iekļūšana un pārvietošanās Latvijas Universitātē, piespiedu kontracepcijas piemērošana ārstniecības iestādēs cilvēkiem ar garīgās veselības traucējumiem, vardarbība pret sievietēm ģimenēs, kā arī aizspriedumi un rasisms uz kuru pamata cilvēki netiek ielaisti izklaides iestādēs.

Latvijas studentu rakstu var izlasīt : šeit.
 Jaunajam treniņu projekta ciklam ‘’The Code of Democracy’’ var pieteikties ikviens, kas spēj komunicēt angļu valodā,  vecumā no 18 līdz 29 gadiem. Šī ir lieliska iespēja pilnveidot pētnieciskās žurnālistikas iemaņas profesionālu mentoru vadībā. Pieteikšanās  līdz 10.novembrim:.  
reģistrācija pieejama šeit

Sīkāka informācija par pieteikšanos projektam: 
šeit
Diskusiju rīko FEJS Latvija , ko atbalsta izdevniecība "Jumava" un Rīgas Centrālā bibliotēka. 
Lūgums par savu ierašanos paziņot iepriekš uz e-pastu: fejs.latvija@gmail.com Seko līdzi jaunumiem twitter.com/FEJSLatvija; www.fejs.lv