FEJS Latvija uzsāk jauno biedru uzņemšanu

11:58 FEJS 0 RAKSTA


Vēlies pilnveidot žurnālistikas praktiskās iemaņas, satikt ievērojamus pašmāju un pasaules žurnālistus un realizēt savas idejas Latvijas un Eiropas līmenī? Jauno žurnālistu organizācija FEJS Latvija aicina Tevi kļūt par šī gada jauno biedru!FEJS Latvija ir platforma, kas veicina informācijas, zināšanu un pieredzes apmaiņu starp žurnālistikā ieinteresētiem eiropiešiem. Biedrība apvieno žurnālistikas studentus un absolventus no trijām Latvijas augstskolām – Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes un Vidzemes Augstskolas, kā arī citus interesentus. FEJS Latvija regulāri rīko diskusijas ar Latvijas un ārzemju žurnālistiem, kā arī seminārus, kuros dalībnieki apgūst un papildina žurnālistikas prasmes.

Lai kļūtu par FEJS Latvija biedru tev ir jāaizpilda pieteikuma anketa un  jānāk uz jauno biedru semināru, kas notiks 21. un 22. septembrī. Kļūstot par FEJS Latvija biedru, saņemsi biedra karti, kas ļaus Tev piedalīties tikai biedriem domātos Latvijas un starptautiskos pasākumos un baudīt citas priekšrocības un bonusus.

FEJS Latvija biedri ir aktīvi, žurnālistikā ieinteresēti jaunieši, kas palīdz uzlabot jauno žurnālistu profesionālās iemaņas, "ceļ tiltus" starp jaunajiem žurnālistiem un profesionālo vidi, veicina diskusijas par žurnālistikas aktualitātēm Latvijā un pasaulē, piedalās projektos, apmainoties ar zināšanām un pieredzi lokālā un starptautiskā līmenī, kā arī veicina neatkarīgu un ētisku žurnālistiku. 

FEJS Latvija darbojojas Latvijā kopš 2008. gada kā nacionāla organizācija un daļa no Forum for European Journalism Students Eiropas tīkla. Kopš 2011. gada FEJS Latvija ir arī lielākās Eiropas jauno žurnālistu asociācijas European Youth Press, kas apvieno 24 jauniešu mediju organizācijas visā Eiropā, dalīborganizācija.

FEJS Latvija kontakti:

Epasts: info@fejs.lv
Twitter @fejslatvija
Facebook: FEJS Latvija
Draugiem.lv: FEJS Latvija