Latvijas Radio un Radio Naba aicina pieteikties praksē studentus jauna portāla veidošanai

14:22 FEJS 0 RAKSTA

Projekts paredz izveidot jaunu Radio Naba interneta mājas lapu, kurā radiostacijas lielākā vērtība – plašā alternatīvās mūzikas izvēle tiktu papildināta ar studentu veidotu saturu par pašu interesējošiem tematiem – studentu dzīvi, interesantiem cilvēkiem, piedzīvojumiem, pētījumiem, kā arī plašu alternatīvās kultūras atspoguļojumu.


Mēs meklējam:

Aktīvus, zinātkārus un motivētus esošos, topošos vai nesen pabeigušos studentus, kuri grib sevi apliecināt žurnālistikā, intervēt cilvēkus un kuriem ir interese par procesiem izglītībā, mūzikā, sportā, kultūrā, studentu sadzīvē un citur.

Mēs piedāvājam:

Iespējas praktiski apgūt radio žurnālistiku un jaunos medijus,
Iespējas turpināt žurnālista gaitas Radio Naba pēc prakses beigām,
Lietderīgi pavadīt laiku motivētu jauniešu kompānijā,
Nokārtot studiju praksi un saņemt kredītpunktus.

Mūsu prasības: (jāsūta uz karlis.dagilis@gmail.com)
CV,
Motivācijas vēstule,
3 labākie darbi žurnālistikā (der gan studiju, gan mediju darbi)

Projekta (prakses) vadītājs:
Kārlis Dagilis (LU radio žurnālistikas pasniedzējs, 10 gadu pieredze Latvijas Radio, 2 gadu pieredze Radio 101),

Prakses laiks:
6 nedēļas no 02.07. - 10.08 ar iespējām turpināt darboties projektā pēc tam.

Īss projekta apraksts:

Projekta īstenošanas pirmajā stadijā līdz 1. novembrim paredzēts darbs pie jaunā portāla tehniskās izstrādes un jaunā satura veidošanas studentu vasaras prakses ietvaros. Projektā ir paredzēts, ka saturu veido jaunie žurnālistikas studenti un no visas Latvijas un visām Latvijas augstskolām, kurās pasniedz žurnālistiku vai komunikāciju. Saturs lielākoties tiek veidots kā radio sižeti izvietošanai gan ēterā, gan jaunajā mājas lapā. Labākajiem darbiem ir iespēja tikt atskaņotiem Latvijas Radio 1 programmā, par to saņemot arī autora atlīdzību.
Projekta īstenošanas otrajā stadijā, sākot ar 1. novembri ir plānots izveidot portāla redakciju, kurā jaunie studenti turpinātu iesāktās žurnālistikas gaitas nopietnākā līmenī, nodrošinot funkcionējošu mehānismu satura ražošanai interneta mājas lapas un Radio Naba ētera vajadzībām.

Plašāka informācija karlis.dagilis@gmail.com