Seminārā „Brīvžurnālistika – kā ar to nopelnīt?” uzstāsies amerikāņu izcelsmes žurnālists no Somijas Eddy Hawkins

15:50 FEJS 0 RAKSTA


25. aprīlī plkst.18.00 SSE Rīga telpās Strēlnieku ielā 4 notiks seminārs par brīvžurnālistiku (freelance journalism) Latvijā un iespējām nopelnīt, gatavojot materiālus vairākiem medijiem.Semināra „nagla” ir amerikāņu izcelsmes žurnālists no Somijas Eddy Hawkins, kam ir plaša pieredze strādājot par brīvžurnālistu pasaules mērogā. Viņš būs viens no lektoriem, kas sniegs praktiskus padomus kā pārdot savus stāstus medijam, organizēt savu darbu un kļūt par žurnālistu „ar vārdu”. 

Latvijas perspektīvu brīvžurnālista darbā sniegs kādreizējā brīvžurnāliste, tagad „Būvniecības Pasaule” redaktore, Agrita Lūse. Savukārt žurnāla „Mājas Viesis” redaktore Dace Terzena atklās, kas pārliecina redaktoru par sadarbību ar žurnālistu. Par algas formas juridiskajiem aspektiem klātesošajiem pastāstīs Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes profesore Līga Leitāne. 

Noslēgumā apmeklētāji piedalīsies 30 min ilgā lomu spēlē, kuras uzdevums ir vienoties par rakstu, kas tiks publicēts medijā.

Semināru rīko jauno žurnālistu biedrība „FEJS Latvija” ar mērķi sniegt jauniešiem praktiskas zināšanas par iespējām iekļauties Latvijas mediju darba tirgū. Tā norisi atbalsta „Sorosa fonds Latvija”, izdevniecība „Jumava”, „Monster” enerģijas dzēriens un SSE Rīga.

Rīkotāji interesentus lūdz iepriekš pieteikties sūtot e-pastu uz info@fejs.lv.