FEJS Latvija aicina studentus pieteikties spēlei "Mediju ekonomika"

15:45 FEJS 0 RAKSTA


Jauno žurnālistu organizācija FEJS Latvija sadarbībā ar Sorosa Fonds Latvija, LU SZF Studējošo pašpārvaldi aicina pieteikties simulācijas spēlei „Mediju ekonomika”. Spēle būs spraigs un dinamisks piedzīvojums, kas palīdzēs orientēties daudzveidīgajā mediju vidē. Tā norisināsies 10. decembrī Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes telpās, Lomonosova ielā 1A. Spēles pieteikšanās termiņš ir 7. decembris. Spēles pieteikuma anketa.


Pirms spēles teoretisku ieskatu mediju vides ekonomikā sniegs LU SZF lektors, kādreizējais LTV ģenerāldirektors, Rolands Tjarve un Ir.lv galvenā redaktore Nellija Ločmele. Simulācijas spēle būs īpaši noderīga Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes un Vidzemes augstskolas pirmo kursu studentiem, kam būs iespēja gūt ieskatu mediju tapšanas procesos. Arī vecākā kursa studentiem tā būs iespēja ielūkoties mediju producēšanas ikdienā.

Spēles galvenie mērķi ir radīt jauniešos izpratni par to, kā top un darbojas drukātais medijs, kā piesaistīt auditoriju un gūt peļņu. Arī mediju industrija ir bizness, savukārt jebkurš veiksmīgs bizness ļauj realizēt arvien augstākas ieceres. Spēle ir iespēja studentiem gūt jaunas mediju ekonomikas zināšanas un pielietot tās praksē.

Spēles ietvaros studentu rezultātus izvērtēs kompetenta žūrijas komanda: Juris Mendziņš (laikraksta „Diena” direktors), Marta Rībele (ziņu aģentūra LETA) un Rolands Tjarve. Uzvarētāju komanda balvā saņems laikraksta Ir.lv abonementu 3 mēnešu garumā un Rīgas Stradiņa universitātes balvas. Spēles pieteikuma veidlapu iespējams aizpildīt šeit.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam savu kandidatūru pieteikt līdz 7. decembrim.

Papildu informācija:
e-pasts: info@fejs.lv
Twitter konts: @FEJSLatvija
Facebook: FEJS Latvija