Pētnieciskā žurnālista Paula Radu lekcijas tiešraide online 14.30

13:21 FEJS 0 RAKSTA


Trešdien, 5. oktobrī plkst. 14.30 – 16.00 Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē notiks pazīstamā pētnieciskā žurnālista Paula Radu, vieslekcija "Hackers' Assisted Reporting – how technology assists cross border journalism". Lekcijas tiešraide online 14.30Pauls Radu ir neatkarīgais žurnālists un projektu koordinators, goda stipendiāts Stenforda universitātē Kalifornijā, viens no Rumānijas pētnieciskās žurnālistikas centra dibinātājiem. Savu karjeru sācis 1998.gadā kā pētnieciskais žurnālists visvairāk pirktajā rumāņu laikrakstā Evenimentul Zilei. Saņēmis daudzus starptautiskus apbalvojumus un stipendijas. 2006. gadā palīdzējis izveidot Organizētās noziedzības un korupcijas apkarošanas projektu, 2008. gadā kļuvis par Starptautiskās žurnālistikas goda stipendiātu.
Pauls Radu Rīgā viesosies starptautiskās konferences Grantmakers East Forum ietvaros, kur uzstāsies ar priekšlasījumu, kā arī būs vairāku diskusiju paneļu dalībnieks.


Priekšlasījums LU Sociālo zinātņu fakultātē notiks angļu valodā, to apmeklēt aicināts jebkurš interesants, īpaši noderīgs tas būs komunikācijas un politikas zinātnes studentiem.