KNAB izsludina videoklipu konkursu jauniešiem

14:59 Unknown 0 RAKSTA


Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) Starptautiskās pretkorupcijas dienas ietvaros izsludina korupcijas novēršanas tēmai veltītu videoklipu konkursu. Videoklips var būt gan kā aicinājums vērsties pret korupciju, gan kā spilgts korupcijas seku atainojums un nosodījums, gan kā pozitīvs vēstījums, kādai būtu jābūt godprātīgai valsts amatpersonai. Konkurss tiek izsludināts 2011.gada 12.septembrī un noslēdzas 2011.gada 9.decembrī ar konkursa uzvarētāju apbalvošanu. Darbi jāiesniedz līdz 2011.gada 21.novembrim.

Konkursa mērķis ir sniegt jauniešiem iespēju ar radošiem līdzekļiem paust savu nosodošo attieksmi pret korupciju un veicināt jauniešu izpratni par korupcijas radītajām sekām un aicināt aktīvi iesaistīties tās izskaušanā.  
                

Konkursa darbus KNAB izmantos korupcijas novēršanas pasākumu realizācijā, uzrunājot valsts amatpersonas.

Konkursā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 15 līdz 21 gadam. Dalībnieki var iesniegt vienu vai vairākus 30 – 50 sek. videoklipus. Tiem jābūt viena autora vai autoru grupas oriģināldarbiem, kas iepriekš nav bijuši publiski izplatīti un eksponēti.
                                                                           

Videoklipam jābūt viena autora vai autoru grupas oriģināldarbam, kas iepriekš nav bijis publiski izplatīts un eksponēts. Sīkāk par darba izpildes nosacījumiem skatīt Konkursa nolikumā.

Lai noteiktu labākos darbus, KNAB komisija vērtēs to oriģinalitāti, vēstījuma emocionālo spēku, mākslinieciskumu un tehnisko izpildījumu.

Pirmās vietas ieguvējs saņems balvu
Ls 150 apmērā, otrās vietas - Ls 100 apmērā, trešās vietas ieguvējs – Ls 70 apmērā. Uzvarētāju apbalvošana notiks 2011.gada 9.decembrī Starptautiskajai pretkorupcijas dienai veltītā pasākuma ietvaros. Uz noslēguma pasākumu tiks uzaicināti trīs labāko video klipu autori, kā arī citi atzinību guvušo darbu autori.

Konkursa darbi jāiesniedz līdz 2011.gada 21.novembrim nogādājot tos personīgi KNAB darba dienās no plkst.8.30 – 17.00 Rīgā, Brīvības ielā 104, 2.korpusā vai nosūtot pa pastu uz adresi: Brīvības iela 104, 2.korp., Rīga, LV-1001, ar norādi KNAB Videoklipu konkursam, vai atsūtot pa e-pastu, ja nepieciešams, augšupielādējot tos lielu failu pārsūtīšanas sistēmā, piemēram, www.failiem.lv, vai citā, un nosūtot lejupielādes saiti uz e-pastu: konkurss@knab.gov.lv.

Plašāka informācija KNAB mājaslapā: