Uzmeistaro video par to, kā daudzu valodu zināšana ietekmē tavu dzīvi POLYGLOT filmu festivālam un dodies uz "Cine-Boat" 2 nedēļu dokumentālo filmu veidošanas semināru Turku, Somijā!

20:12 Unknown 0 RAKSTA

Ja esi vecumā no 18 līdz 35 gadiem, piekop poliglota tradīciju - brīvi runāties dažādās valodās, un dažkārt arī praktizējies filmu veidošanas mākslā, piedalies NISI MASA - The European network of young cinema organizētajā online video konkursā par multilinguālismu! Sevi vari pieteikt divās kategorijās - Video portretos [dokumentālā filma par manu multilinguālismu] vai Video Prozā [fantazējums - valoda, kurā es sapņoju]. Parādi savas oriģinālākās un radošākās idejas un esi to 18 laimīgo starpā, kuru darbi tiks ekranizēti POLYGLOT filmu festivālā, un kuriem būs iespēja doties uz pilnībā apmaksātu 2 nedēļu dokumentālo filmu veidošanas semināru "Cine-Boat" 2011.gada jūnijā Somijas pilsētā Turku!
Par konkursa noteikumiem un pašu konkursu vairāk lasi: http://www.turku2011.fi/en/ohjelmahanke/672/info vai http://www.nisimasa.com
Savus darbus sūti līdz: 15.decembrim
Ja rodas kādi jautājumi, raksti uz: polyglot-turku@nisimasa.com