NVO "Piepildīto Sapņu Istaba" sadarbībā ar FEJS Latvija meklē latviešu dalībniekus apstiprinātai jauniešu apmaiņai Tukumā "Words Can Help, Words Can Hurt: The Power of the Stories." [no 4. - 12.februārim]!

20:10 FEJS 0 RAKSTA

Ja esi kaut mazlietiņ bijis saistīts ar programmu "Jaunatne Darbībā" vai pa ausu galam dzirdējis par tādu zvēru, tad tev būtu jāzina, ka jauniešu apmaiņas ir viena no programmas "Jaunatne Darbībā" finansētām aktivitātēm. Jauniešu apmaiņā, līdzās serbu, čehu un maķedoniešu jaunatnei - būs arī pati organizētājtauta jebšu dalībnieki no Latvijas! Apmaiņas pamatideja ir 8 dienu laikā starptautiskā gaisotnē radīt vizuālus un rakstiskus materiālus, ko apvienotu vienā dzīvesstāstu grāmatiņā - stereotipu laušanas ceļvedī, parādot, cik iedarbīgi spēj būt vārdi, attainojot dažādas dzīves situācijas. Lai mērķis izdotos, pirms apmaiņas Latvijas dalībniekiem kopīgiem spēkiem būtu jāatrod spilgtus piemērus [cilvēku izskatā] no sociāli atstumto cilvēku grupām [tādiem kā, piemēram, HIV inficētie, jaunās māmiņas, veci vientuļi cilvēki, čigāni, bijušie narkomāni, krišnaīti, ielu muzikanti, no Irijas atgriezušies latvieši u.c. cilvēki, kuriem nācies laika gaitā saskarties ar dāžadiem dzīves piespēlētiem izaicinājumiem], kurus  visiem apmaiņas dalībniekiem būtu uzdevums vienā no semināra dienām intervēt un pēcāk veidot stāstus, kurus apkopotu vienā dzīvesstāstu krājumā!

Tā kā Latvijas grupa ir līdz pusei nokomplektēta, ir nepieciešami 3 dalībnieki vecumā no 19 līdz 25 gadiem [vēlams bezdarbnieki, jo apmaiņa ir vērsta arī uz bez darba palikušo jaunatni; ar labām angļu valodas zināšanām], kuriem sirdslieta ir fotogrāfēšana [vīriešu dzimums būtu visvēlamākais, lai apmaiņā būtu dzimumu līdzsvars]! Kā apmaiņas rīkotājtautai pienākumu klāsts būs mazliet plašāks nekā ārzemju viesiem, kuri brauks Latvijas ziemā pie mums neformāli izglītoties, piemēram, tādi kā tulkošana interviju laikā, fotogrāfēšana, kā arī dažādi uzdevumi apmaiņas sagatavošanas procesā. Ja vēlies iegūt neatsveramu starptautisko pieredzi neformālā gaisotnē tepat Latvijā, piesakies!
Uzturēšanās izdevumi semināra laikā tiek segti pilnībā. Ceļa izdevumi tiek segti 70% apmērā.
Pieteikuma anketu un plašāku informāciju vari iegūt, sūtot pieteikumu uz siic86@gmail.com
Pieteikumus var sūtīt līdz: 20. decembrim
Dalībnieku atlases rezultātus paziņosim personiski uz e-pastu: 3.janvārī